Bağlanıyor......

Sonuç listesine geri dön

Toborzási Asszisztens

Lokasyon: BUDAPEST, HUNGARY Maaş: Salary Negotiable
İş Alanı: Other Pozisyon Türü: Daimi
Vardiya: N/A Başvurular: 2
Yayınlandı: 3 ay önce Referans numarası: X3-545434

A Reed Specialist Recruitment irodájába keresünk egy lelkes, sikerorientált kollégát szerepkörbe a cég bővülő, Shared Service Centerekkel foglalkozó csapatába.

Téged keresünk, ha jól beszélsz angolul, megvan benned az értékesítési véna, és nagy lendülettel tudsz belevágni a munkádba.  Az új kollégánk kizárólag szellemi toborzással foglalkozik majd. Rengeteg kihívás, a jó munkáért pedig elismerés, fejlődési lehetőség és egy remek csapat vár.

Ezért lehet érdekes számodra a lehetőség:

  • Folyamatos szakmai fejlődés Magyarország egyik vezető munkaerőközvetítő cégénél
  • Nagy presztízsű nemzetközi partnercégekkel állsz majd kapcsolatban
  • Egy lelkes, motivált, barátságos csapat része leszel
  • Az alapbéren felül kiemelkedő teljesítményalapú bónuszra számíthatsz
  • Jól átlátható karrierlehetőségek állnak majd előtted
  • Nemzetközi vezetőktől tanulhatsz
  • Remek lokációban dolgozhatsz Budapest szívében

Feladatok:

  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban és kreatív csatornákon keresztül
  • Jelöltek felkeresése, proaktív megszólítása telefonon és online felületeken, majd a nyitott álláslehetőségek ismertetése az érdeklődők számára
  • Jelöltekkel való telefonos interjúk lebonyolítása magyarul és angolul (előszűrés)
  • Személyes és videós interjúk leszervezése a Tanácsadó kollégák részére
  • Álláshirdetések kezelése és beérkező pályázatok átnézése
  • Riportálás és adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaerőpiaci trendek követése

Elvárások:

  • Rátermettség és értékesítési vágy
  • Nagy teherbírás és stressztűrő képesség
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Magabiztos kommunikáció angolul és magyarul
  • Előnyt jelent az előzetes tapasztalat jelöltfelkutatásban és kapcsolattartásban, de nem követelmény
Benzer işler