Bağlanıyor......

Sonuç listesine geri dön

Irodai karbantartó

Lokasyon: Budapest Maaş: Salary Negotiable
Sektör: Destek Fonksiyonlar, Other Meslek türü: Dönemsel
Çalışma Şekli: N/A Başvurular: 2
Yayınlandı: 12 günler önce Referans numarası: 3146083
Nemzetközi háttérrel rendelkező ügyfelünk részére keresünk azonnali kezdéssel határozott idejű (várhatóan 2018 január vége) projektre munkavállalót az alábbi pozícióra:

Ha szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapatban dolgozni, és úgy érzed, hogy testhezállóak az alábbi feladatok, jelentkezz!

- "A" kategóriás irodaházon belüli költöztetések
- kávé- és vízautomaták töltése/üzemeltetése
- postai levelek, csomagok kezelése
- telephelyek közötti csomagok szállítása
- belső adminisztrációs feladatok, hibajelentések kezelése
- konferenciák, rendezvények helyszíni előkészítése
- irodai bútorok mozgatása (esetenként nehezebb fizikai munka)
- recepciós munkájának támogatása

Mit várunk el Tőled:
- a legfontosabb a munkához való pozitív hozzáállásod
- légy szolgálatkész és energikus, végezd önállóan a feladataid
- rendelkezz alapszintű angol nyelvtudással és MS Office ismerettel
- előny ha hasonló jellegű tapasztalattal rendelkezel

Minden eszközt biztosítunk, mobiltelefonnal kapcsolatos összes költséged mi álljuk.

Munkavégzés helye: Budapest XI, IX. kerület