Bağlanıyor......

Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri - Outplacement

 

Reed Türkiye 2011 yılından beri yeni kariyere geçiş hizmetleri sunan istihdam sektörünün önde gelen isimlerinden biridir.

Ekonomik koşullardaki değişiklikler, şirket evlilikleri ya da küçülmeleri dönem dönem firmaların uzun yıllardır birlikte çalıştıkları çalışanlarıyla ayrılma kararı vermesinde etkili olabilmektedir. Çoğu firma, bu dönemlerde çalışanının yanında yer almayı tercih eder. Yeni kariyere geçiş hizmeti, çalışanın bu dönemi en iyi şekilde yönetebilmesi adına katma değeri yüksek bir hizmettir ve işveren tarafından çalışan adına satın alınan bir çalışmadır.

Reed Türkiye’de konusunda uzman danışmanlarımız, yeni kariyerine geçiş sürecinde ilgili çalışan ile kendisini tanımak üzere biraya gelir. Kişinin geçmiş eğitim ve deneyimleri yanında bu dönemde kariyer hedeflerini koymasında ve amaçlarına ulaşmasında yönlendirme gerçekleştirir. 

Reed Türkiye bu hizmet ile müşterisinin değer verdiği çalışanlarının yanında durmanın yanında, adayın kendisinde fark etmediği yetkinliklerinin de ortaya çıkarılması ile kariyerin sağlıklı yapılandırılmasını hedefler.
Bu alanda desteğe ihtiyaç duymanız halinde ilgili ofisimiz ile irtibata geçmek için tıklayınız.