Bağlanıyor......

Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

 

Reed Türkiye’de danışmanlarımızın deneyim ortalaması, sektör ortalamasının oldukça üzerindedir. Hem sektör,  hem de pozisyon bazlı uzmanlık yürütmekte olan kıdemli danışmanlarımızın bilgi birikimleri, sektör ve pozisyonlar  hakkındaki gelişimimize her geçen gün katkıda bulunur.

Gerek aktif gerek pasif yetenek havuzlarımızı her zaman güncel tutarız. Bu da bize organizasyonların ihtiyaç duyduğu yeteneğe en hızlı şekilde ulaşma fırsatını verir. 360 derece danışmanlık öğretisini desteklediğimiz Reed Türkiye’de, her türlü üst düzey pozisyonda projeye özel çalışma disiplinimiz ile hem müşterilerimize hem de adaylarımıza katma değer sağlarız. Danışmanlarımız süreci ilk aşamadan son aşamaya kadar bizzat yönetirler. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar, adaylarımıza farklı kariyer olanakları sunarız.

iSearch hizmeti REED markası ile alanında uzman danışmanlarımızın yetkinliğini birleştiriyor. REED'e özel garanti süremiz size doğru sonuçlarla gelmede kendimize güvenimizi gösteriyor.
Jon Brooks - Head of Network Products

Yaptığımız işin mükemmeliyetinin detaylarda yattığını biliyoruz. İşte bu nedenle Reed Türkiye, globalde 60 yılı aşkın süredir şirketlerin yönetim kademelerinde yer alan pozisyonları için üst düzey seçme ve yerleştirme hizmetleri sunmakta olan köklü bir uzmanlığın gücünü arkasına alarak tüm bilgi birikimini 2011 yılından bu yana Türkiye'deki kurumlara aktarmaktadır.

Proje bazlı bakış açımızla kurumların ihtiyaçlarını analiz ediyor, çözüm ortağı olarak, onlara uzun vadeli işbirliği sunuyoruz.  Gerek müşterilerimizin gerekse adaylarımızın profesyonel hedeflerine ulaşmalarında üzerimize düşen sorumluluğun her daim bilincindeyiz. Küresel bilgi birikimimiz, sektörel ve disiplinel deneyimimiz sayesinde iş ortaklarımıza üst düzey seçme ve yerleştirme hizmetleri kapsamında sonuç odaklı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.