Bağlanıyor......

İşe Alım Süreç Yönetimi (RPO)

 

Reed Türkiye, 2011 yılından itibaren işe alım işlemi yönetimi hizmetleri sunan, istihdam sektörünün öncü isimlerinden biridir.

Reed olarak globaldeki ve lokaldeki tüm bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin işe alım süreçlerini uçtan uca tasarlayabilir veya ihtiyaçlarına göre işe alım sürecinin bir kısmında da yer alabiliriz.

İşe alım süreç yönetimi (RPO) hizmetlerimiz kapsamında aşağıdaki adımları izleyerek doğru işe alım stratejileri ile en iyi yetenekleri belirler, bu yeteneklere ulaşır ve değerlendiririz.

  • Yetenekleri belirleme – İhtiyaç duyulan becerilere sahip adaylar için sektörü ve profilleri  analiz ederiz.
  • Yetenek kazanımı – En iyi adayları çekebilmek için müşterimiz ile işveren markasını geliştirmek için birlikte çalışırız.
  • Yetenek değerlendirme – Müşterimizin hedeflerine ulaşmasında rol oynayan en iyi çalışanları yerleştirmek için sürece özgü değerlendirme metodolojisini  oluştururuz.
  • Yeteneğin katılımı– Çalışanların ilk günden itibaren şirkete uyumlarını artırmak ve ilk günden başlayarak başarılı olmaları için işbaşı programlarını analiz eder ve iyileştirmek için çalışırız.

RPO çözümlerimiz müşterilerimizin stratejik hedeflerine erişmek için ana işlerine odaklanmalarını sağlar.
Jo Lindsay - Consulting and Solutions Director

Yaklaşımımız; organizasyonunuz ile bütünleşerek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak hızlı, etkili ve ölçümlenebilir hizmet içeriği oluşturmaktır. Bunun için işe alım süreçlerinizin farklı adımlarına destek olacak projeye odaklı ekipler oluştururuz. Ekiplerimiz ile; işe alım stratejinizin başarıya ulaşması için doğru zamanda doğru yetenekleri çektiğimizden emin oluruz.

Kurumlara özgü, değer yaratacak çözümlerimiz için İşe Alım Süreç Yönetimi (RPO) uzmanlarımızla bağlantıya geçebilirsiniz.