Bağlanıyor......

E-Posta Yasal Uyarı

İnternet iletişimi güvenli değildir ve bu nedenle Reed bu mesajın içeriği için yasal sorumlulukları kabul etmemektedir. Bu elektronik posta içeriği ve görüşleri yazarına ait olup, aksi belirtilmedikçe Reed Grubu’nu temsil eden görüşleri içermeyebilir.

Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar gizlidir ve sadece göndericisi tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Eğer söz konusu yetkili alıcı veya yetkili alıcıya teslim etmekten sorumlu kişi değilseniz, yanlışlıkla bir e-posta aldığınızı değerlendiriniz. Bu nevi yanlışlıkla alınan elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır.

Eğer bu e-posta mesajı size yanlışlıkla ulaşmış ise, lütfen göndereni bilgilendirin ve ardından mesajı ve tüm ekleri bilgisayarınızdan siliniz.

Tarafımızdan gönderilen e-postalar, Websense Mailcontrol System tarafından bilinen tüm virüslere karşı taranmıştır. Gönderici, riski en aza indirmek için her türlü makul önlemi alsa da, yazılım virüsleri nedeniyle meydana gelebilecek zararlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu e-postaya ilişkin herhangi bir ek açmadan önce kendi virüs kontrollerinizi yapmalısınız.