Bağlanıyor......

Satış&Pazarlama İşe Alımı

Satış & Pazarlama Hizmetleri 

Reed olarak bizler, sektörün nabzını tutarak ve pazar dinamiklerini analiz ederek ilgili ihtiyaçları önceden tespit ediyor ve böylece müşterilerimize doğru adayı doğru zamanda sunmayı hedefliyoruz. Doğru yetenekleri iş ortaklarımız ile buluşturmanın en önemli konu olduğunu biliyor, müşterilerimize özel çözümler üreterek orta ve üst düzey işe alım alanında uzun vadeli birliktelikler hedefliyoruz.

İhtiyaçlarınız için dedike çalışacak deneyimli uzman ekibimiz ile  tüm satış ve pazarlama rollerinizi titizlikle ele alıyor, kurum kültürünüzle eşleşecek  uygun adaylarımız ile hızlı, aynı zamanda kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sunuyoruz. Alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ve güçlü iletişim ağımız sayesinde her türlü satış ve pazalama pozisyonlarında müşterilerimizi kısa sürede başarıya taşımayı hedefliyoruz. Bizler, yaptığımız her işin merkezinde insan olduğunun farkında olarak danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz. Yarattığımız bu fark sayesinde müşteri ve aday memnuniyetimiz, büyüme hızımız ile doğru orantılı olarak ilerliyor.

Türkiye'deki lider sektörlerde satış ve pazarlama disiplinine dokunan tüm rollerin istihdamı için Reed uzman danışmanları, bilgi birikimlerini paylaşmaktan memnuniyet duyarlar. Her türlü satış ve pazarlama pozisyonlarınız için deneyimli kadromuz ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.