Bağlanıyor......

Satın Alma ve Tedarik Zinciri İşe Alımı

Tedarik Zinciri & Satınalma Hizmetleri

Ülkemizin jeopolitik durumu, yapılmakta olan yatırımlar ve tüm bu gelişmelerin doğal sonucu olarak kurumların bu alanda  duydukları ihtiyacın gün geçtikçe arttığını biliyoruz. Reed olarak bizler, sektörün nabzını tutarak ve pazar dinamiklerini analiz ederek ilgili ihtiyaçları önceden tespit ediyor ve böylece müşterilerimize doğru adayı doğru zamanda sunmayı hedefliyoruz.

Doğru yetenekleri iş ortaklarımız ile buluşturmanın en önemli konu olduğunu biliyor, müşterilerimize özel çözümler üreterek orta ve üst düzey işe alım alanında uzun vadeli birliktelikler hedefliyoruz. İhtiyaçlarınız için dedike çalışacak deneyimli uzman ekibimiz ile  tüm rollerinizi titizlikle ele alıyor,  kurum kültürünüzle  eşleşecek  uygun adaylarımız ile hızlı, aynı zamanda kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ve güçlü iletişim ağımız sayesinde ilgili tüm pozisyonlarında müşterilerimizi kısa sürede başarıya taşımayı hedefliyoruz. Bizler, yaptığımız her işin merkezinde insan olduğunun farkında olarak danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz. Aynı zamanda Reed Danışmanlık olarak, adaylarımıza gerek yurtiçi gerekse yurtdışında sorumluluk alanlarını geliştirebilecekleri fırsatlar sunuyoruz.

Her türlü satınalma, planlama, tedarik zinciri , lojistik yönetimi odaklı müdür, mühendis, direktör, genel müdür ve benzeri pozisyonlarınız için deneyimli kadromuz ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.