Bağlanıyor......

Mühendislik İşe Alımı

Mühendislik Hizmetleri

Reed olarak bizler, sektörlerin nabzını tutarak ve pazar dinamiklerini analiz ederek mühendislik alanındaki ihtiyaçları önceden tespit ediyor ve böylece müşterilerimize doğru adayı doğru zamanda sunmayı hedefliyoruz.

Doğru yetenekleri iş ortaklarımız ile buluşturmanın en önemli konu olduğunu biliyor, müşterilerimize özel çözümler üreterek orta ve üst düzey işe alım alanında uzun vadeli birliktelikler hedefliyoruz. İhtiyaçlarınız için dedike çalışacak deneyimli uzman ekibimiz ile  tüm rollerinizi titizlikle ele alıyor, kurum kültürünüzle eşleşecek  uygun adaylarımız ile hızlı, aynı zamanda kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ve güçlü iletişim ağımız sayesinde ilgili tüm pozisyonlarında müşterilerimizi kısa sürede başarıya taşımayı hedefliyoruz. Bizler, yaptığımız her işin merkezinde insan olduğunun farkında olarak danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz. Yarattığımız bu fark sayesinde büyüme hızımız, aday ve müşteri memnuniyetimiz ile doğru orantılıdır.

Her türlü üretim, araştırma-geliştirme, kalite,  proje yönetimi odaklı pozisyonlarınızda mühendis, müdür, direktor, genel müdür ve benzeri seviyelerdeki istihdam ihtiyaçlarınız için deneyimli kadromuz ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.