Bağlanıyor......

Muhasebe ve Finans İşe Alımı

Muhasebe & Finans Hizmetleri

Reed olarak bizler, sektörün nabzını tutarak ve pazar dinamiklerini analiz ederek ilgili ihtiyaçları önceden tespit ediyor ve böylece müşterilerimize doğru adayı doğru zamanda sunmayı hedefliyoruz.

Doğru yetenekleri iş ortaklarımız ile buluşturmanın en önemli konu olduğunu biliyor, müşterilerimize özel çözümler üreterek orta ve üst düzey işe alım alanında uzun vadeli birliktelikler hedefliyoruz. İhtiyaçlarınız için dedike çalışacak deneyimli uzman ekibimiz ile  tüm muhasebe ve finans rollerinizi titizlikle ele alıyor, kurum kültürünüzle eşleşecek  uygun adaylarımız ile hızlı, aynı zamanda kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Finansal alandaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ve güçlü iletişim ağımız sayesinde muhasebe, vergi, denetim, finansal kontrol ve raporlama pozisyonlarında müşterilerimizi kısa sürede başarıya taşımayı hedefliyoruz. Bizler, yaptığımız her işin merkezinde insan olduğunun farkında olarak danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz.

Yarattığımız bu fark sayesinde müşteri ve aday memnuniyetimiz, büyüme hızımız ile doğru orantılı olarak ilerliyor. Her türlü muhasebe ve finans pozisyonlarınız için deneyimli kadromuz ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.